TEDD/ NE TEDD
Blake Lively ebben a türkiz kék 'hastáncos, ruhában nem valami bájos. Ezt NE TEDD!

Blake ez a ruha az év egyik sikere annyira dögös, hogy ennél jobb választásod nem is lehett volna ...(:
Ez a ruha Blake-el együtt fanatastico = TEDD !

Leighton Meester ebben a ruhában inkább falusi lánykának nézz ki ezt NE TEDD!

Ez már teljesen ő kifinomult , elegáns igazán szép Leightoon, ezt TEDD !
Colors.
"Színezd újra" rengeteg szín, vidmáság közeledik a tavasz .
DIOR.

A dior tavaszi/nyári kollekciója igazán pompás .
CHANEL.

A Chanel rengeteg egyedi szabással készült a tavaszra, nekem nagyon bejönn!
Púder.

Ezek a színek valami eszméletlenek . Egy kis púder szín ide oda és mehetsz a kifútóra ;)
Mrs. Gaga

Ki mondta hogy az esküvő ruhát csak egyszer lehet viselni ?!
Lady Gaga ebben az extravagáns habos babos ruhában jelent meg egy bulin. Úgy látszik ő nem egyszer fog mennyasszonyi ruhát viselni , amin meg se lepődünk ...:D
Chanel táska.

Ha veszünk egy táskát akkor adjuk meg a módját . A Chanel legújabb kollekciójából szerintem mindenki tudna választani .
Dolce & Gabbana

A Dolce & Gabbana a milánói divathéten mutatta be a tavaszi és nyári kollekcióját . Jó választás ;D
Ninii ;)

Az a pletyka járja hogy új pasija van Katie Holmes-nak .Tom Cruise-zal való kapcsolatán hamar tovább lépet. Te aztán tudsz élni .
Oh...*-*

A siker sorozat két sztárja, annyira imádnivalóak . ' Három szó , nyolc betű . Mond és a tiéd vagyok, . Ha nekem ilyet mondanának igazi tündér mese .
Parfüm

Hát itt van a mi kis Chanel 5 -ünk . Na hova küldhetem ? ;)
Kardashian sisters:)

A Kardashian lányok: Kourtney-Kim-Khloé . A három valóság show sztár idén a topon van. Szerintetek ki legdögösebb legszebb Kardashian ? ;D Szavazás indul..!
Starbucks*-*

Az egyetlen ami felvidítja a napodat az a STARBUCKS farppucino . Fincsi is ! Forever <3 STARBUCKS ...
Trónörökös!

Vége kiderült a brit trónörökös érkezése: "Ha minden igaz, július 15-én érkezik a baba, de persze sosem lehet tudni, hiszen a kisbabáknak meg van a maguk menetrendje"- mondta Kate . Nemsokára babaváró buli:)))
SINGLE...

Palvin Barba szingli lett ( azthiszem nemsokáig marad az ;) . A facebook-on és a twitteren is egyedülállóvá válotoztatta státuszát :(.
Nanushka

Itt van a Nanushka legújabb kollekciója. Amint látható nics benne semmi túlzás mégis vadító....:*
Ajajj !

Lehet ,hogy azt hittétek ,hogy nagyon extravagánsak vagytok ,de hát mik ezek a ruhák ? Már hallom a divat rendőrség szirénázását .
Sportcipő az utcára

A divat ebben az évben átlép minden határt. Lásd példának utcára bármilyen szoknyához,nadrághoz, csak felkapsz egy sportcipőt. A celebek is ebben nyomulnak ;)
Givenchy

Gyönyörű letisztult szabásvonalak . Képrázatosak mintha angyalokat mintáztak volna.
Secret

Palvin Barbi a Victoria's Secret egyik szexi alsóneműjében pózolt. Nagyon elegáns . Oda vagyok érte !
Kalapom-pom-pom...:))

Itt a jó idő . Elő az elegáns és egyedi kalapokkal . Audrey Hepburn egy igazi belevaló díva, ő már beszerezte a saját kalapját ;)
Húhú

Ez a sok sminkbaki . Elkap a hányinger ! Hogy tudtátok ezt tenni kedveskéim ? :D Indulás előtt elfelejtettetek belenézni a tükörbe. A hibákból tanuljunk ,remélem ti már tanultatok belőle .
Smink nélkül

Heidi Klum elég bizarul fest smink nélkül . Ez a leleplező fotó valakinek sokat érhetett...:D
Álompár !

Imádom , imádom , imádom . Blair & Chuck élte egy igazi tündérmese , annyira összeílenek *-*
Sound 2013

Ohh Yeah :D Nemsokára itt a BALATON SOUND . Remélem már megvetted a saját VIP belépődet !
2013 swimsuits

És még több egyedi fürdőruci . Viríts te ezekben a tengerparton , fogadok mindenki oda lesz érted .
Dolce gabbana.

A legtöbb sztár a DOLCE GABBANA legdivatosabb ruháiban pózol . Valakinek jól áll valakinek nem..;D
Miss elegant.

Ralph Lauren . Szerintem mindenkinek csak is csak egy dolog jutt róla eszébe : elegancia . Sokaknak bejönn az ilyen sikkes style !
Szexi & vagy nem ?

Vörös szőnyeg vörös ruha ... . Nem lesz ez már egy kicsit sok ? Heidi mindig törekszik fiatalos lenni ,sőt néha még túlságosan is . Szerinted SZEXI / VAGY NEM ebben a vörös miniben ? ;)
Itt van újra..

Ki volt ez a zseni aki kitalálta ezt ? Nem találom a szavakat . Chanel , chanel, chanel szép álmokat :*
Álom szép .

Ez mind egy igazi lány álma . Most úgy őszintén te nem lopnád le róla ? ;D Masni és gyémánt , jól hangzik !
Super Modell.

Az 1960-as évek szuper modellje Twiggy . Gyönyörű arcvonási vannak ,igazán különleges . Örökké egy ikon lesz , engem mindigis inspirálst :)

